Nаtional Education Center

Nаtional Education Center – освітній проект Видавничого дому «МЕДІА-ПРО», який успішно працює на ринку бізнес-освіти з 2004 року.

Серед подій, які ми організовуємо:

NEC – це платформа, яка допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні й точкові навички в управлінні компанією, екологічному менеджменті, кадровому діловодстві, HR, податках тощо.

Наші навчальні програми з-поміж інших вирізняє те, що вони  мають прикладний характер, А їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені. Які би професійні завдання ви  не ставили, відвідавши наші семінари, бізнес-тренінги та конференції, ви обов’язково знайдете шляхи їх досягнення.

Відгуки клієнтів

Я неймовірно горда тим, що потрапила на кадровий унікальний просвітницький Марафон. Немає слів навіть описати всі мої емоції від драйву та енергії спікерів Ліпчанської, Ольги Харечко, Богдана Городницького, Надії Савченко - це висококваліфіковані спеціалісти з кадрових питань. Я безмежно вдячна всім за рішення проблемних робочих питань, за обмін професійним досвідом, за те, що допомагаєте професійно розвиватися. Я давно не писала вірші, а ця зустріч надихнула мене: 

Як важливо на світі буває, знайти своє місце в житті.
Люблю я свою роботу, прикипівши до неї навік.
Ти - коваль молодих і прекрасних кадрів,
Відділу освіти - обличчя і честь
недарма в народі говорять:  «Кадри вся і вирішують все».
І, ось, настав момент і взяла участь я у Марафоні вперше.
Зібралися в Кадорівському центрі ми і в урочистій залі,
де обєдналися всі кадрові працівники, 
найкращі спікери - спеціалісти з кадрової справи,
які дали можливість нам: поспілкуватися в режимі діалогу,
дізнатися нове в Законодавстві,
і причепилися з питаннями, як репяхи,
щоб фактами до кадрової справи підкріпити.
Тож, впевнено ми можемо сказати,
що Марафон цей актуальний і важливий.
тож, скажемо Ліпчанській і Харечко, Городницькому і Савченко СПАСИБІ!!!
І побажаємо всіх БЛАГ!!!

Наташа Вороненко


Дякую за семінар! В захваті від тематичного поновлення, професіоналізму лекторів, їхнього ентузіазму в кадровій справі. Дуже багато питань, які мене цікавили, отримала нарешті відповідь. Особлива подяка за формат проведення семінару «питання-відповідь». Завдяки вашій старанній праці та товариській атмосфері виникає бажання виконувати свої посадові обов’язки з ще більшим натхненням.

Гаврилова Ніна Володимирівна


Марафон піднімає дуже велику кількість життєво важливих запитань для кадровиків. Особлива вдячність найкращім фахівцям і моїм улюбленим лекторам Вікторії Ліпчанській і Харечко Ользі. Ми вас завжди чекаємо і дуже потребуємо вашої підтримки завжди.

Батіна Тамара Михайлівна


Хочется поделиться положительными впечатлениями от прошедшего недавно обучения на курсах повышения квалификации. Все познается в сравнении. Начнем с того, что в г. Запорожье я бывала на многих семинарах по кадровым вопросам, но мероприятия проходили настолько вяло и скучно, что я ожидала подобного, и была приятно удивлена, когда эксперт начала в быстром, позитивном темпе. Это была не просто начитка информации, все активно принимали участие в обсуждении тех или иных вопросов, решали интересные задачки, рассмотрение которых мне очень помогло в дальнейшем.

Виктория


Серед викладачів Nаtional Education Center  – найкращі експерти, менеджери, стратеги, юристи. Ми пропонуємо обмін досвідом, актуальні кейси, ідеї, поради від провідних представників професії.

Наші експерти
Мілієнко-Самсонова Анна Валеріївна, головний редактор Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн».
Харечко Ольга Олександрівна, головний редактор журналу «Довідник кадровика», головний редактор газети «Кадри і зарплата», юрист за фахом.
Ліпчанська Вікторія Олександрівна, шеф-редактор кадрового напряму ВД «МЕДІА-ПРО», член Робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу України при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, провідний експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, експерт порталу «Кадровик-онлайн», автор публікацій з трудового законодавства та кадрової справи, юрист за фахом.
Паламарчук Іван Олексійович, заслужений природоохоронець України, еколог-практик, експерт судової практики, член редакційної ради журналу «Екологія підприємства».

На 2018 рік ми підготували різні формати навчання, цікаві теми й нові напрями для професійного розвитку.

Ви можете обрати як традиційний формат навчання, так і нові формати: відкриті семінари, тренінги, форуми, конференції, корпоративне навчання (програми формуватимуться спільно із замовником), дистанційні курси (з отриманням свідоцтва державного зразка), вебінари.

План заходів

Команда Nаtional Education Center
Керівник проекту

Тетяна Хоменко
тел. (044) 507-2226 (вн. 615), (073) 305-8016
seminar@mediapro.com.ua

Менеджери по роботі з клієнтами:

Ірина Плугарєва
тел. (044) 507-2226,  (вн. 600)
plugarewa@mediapro.com.ua
Олена Архипчук
тел. (044) 507-2226 (вн. 348)
alyona.arhipchuck@mediapro.com.ua
Успіх – це твій вибір!